Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu Sihirbaz Gösterisi İzmir Organizasyon

Piknik Organizasyonu Sihirbaz Gösterisi

Şirket, okul, dersane gibi kurum veya kuruluşlarda bir piknik organize etmek isteyebilirsiniz. Ya da bireysel olarak aile arasında ya da arkadaşlarınızla birlikte bir piknik etkinliği düzenleyebilirsiniz. Piknik organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, firmamızdan temin edebilirsiniz. Piknik Organizasyonu alanında uzman ekibimiz, sizi organizasyon planlama konusunda yönlendirecek, ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları sizin için temin edecekler. Organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, ekipman kiralama, animasyon hizmeti, süsleme hizmeti ve şişme oyuncak kiralama hizmetleri için İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz.

Piknik Organizasyonu İçin Tercih Edebileceğiniz Hizmetler

  • Şişme Oyun Parkuru Kiralama Hizmeti : Piknik organizasyonlarında eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmenin yolu, piknik oyunları ve yarışmalarından geçiyor. Kendi takımlarınızı oluşturup, firmamızın sizin için temin edeceği şişme oyun parkurlarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Canlı langırt, rodeo, tırmanma dağı, gladyatör, sumo güreşi, şut becerisi, çekme basket ve bungee run gibi hem çocuklara hem de yetişkinlere özel parkurlarımız var. Üstelik kiralama hizmetini, nakliye ve kurulum hizmeti ile birlikte veriyoruz.
  • Animasyon Hizmeti : Piknik organizasyonlarının enerjisini yükselten, hem komik hem de eğlenceli animasyon ekibimiz var. Palyaço, kostümlü karakter, maskot, tahta bacaklı adam ve sihirbaz gibi profesyonel animatörlerimizle, hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli bir aktivite programı hazırlıyoruz. Çocuklarla yüz boyama, sosis balon gibi aktiviteler yaparken, yetişkinlerimizle eğlenceli animatörlerimiz eşliğinde piknik yarışmaları düzenliyoruz. Ayrıca sunucu temini hizmeti ile de, piknik oyunları ve piknik programını, eğlenceli bir şekilde yönetiyoruz.
  • Ekipman ve Malzeme Temini : Çadır, gölgelik, masa, sandalye, ses sistemi, ışık, sahne, catering ekipmanı gibi ekipman ihtiyaçlarınız için kiralama hizmeti veriyoruz.
  • Müzik ve Sahne Gösterisi Hizmetleri : Profesyonel DJ, bando ekibi ya da çeşitli müzisyenlerle piknik etkinliğinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Ayrıca çeşitli dans gösterileri ve sahne gösterileri ile katılımcıların kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.
  • Barbekü ve Mangal Hizmeti : Pikniklerin olmazsa olmazı ve en büyük lezzeti olan barbekü ve mangal hizmetini, deneyimli aşçılarımızla birlikte, piknik organizasyonlarınız için veriyoruz.
  • Fotoğraf ve Video Hizmeti : Piknik organizasyon etkinliklerinizin kalıcı olması için, anınızı mühürlüyor ve fotoğraf video çekimlerinizi yapıyoruz.

İzmir Organizasyon Piknik Organizasyonu Hizmeti

Piknik organizasyonu alanında uzman olan ekibimizle birlikte, uzun yıllardır, büyük şirketlerin, okulların, kurum ve kuruluşların piknik etkinliklerini düzenliyor, organizasyon hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve piknik organizasyon programı hazırlamak için, ofisimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bookmark the permalink.