Açılış Organizasyonu

İzmir Açılış Organizasyonu

Yeni bir mağaza, alış veriş merkezi, dükkan, okul, dernek ya da kooperatif açmak istiyorsanız, İzmir Organizasyon firması olarak, profesyonel ekibimizle birlikte açılış organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

İzmir Organizasyon Açılış Organizasyon Hizmetleri

  • Ekipman Kiralama Hizmeti : Ses sistemi kiralama, ışık kiralama, masa sandalye kiralama ve catering ekipmanı kiralama gibi hizmetler sunuyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri : Zincir balon süsleme, kapı tak balon süsleme, papatya balon süsleme, uçan balon süsleme, yürüyüş yolu süsleme, kürsü süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme ve çiçek süsleme gibi süsleme tekniklerimizle organizasyon mekanınızı dikkat çekici hale getiriyoruz.
  • Müzik ve Sunucu Hizmetleri : Açılış organizasyonlarında dikkat çekmenin yolu müzik ve sunucudur. Organizasyon konseptine uygun müzik türü ile davetlilerinize müzik dinletisi veriyoruz. Profesyonel DJ performansı ile açılışınızı eğlenceli bir etkinliğe dönüştürüyoruz. Sunucu şovu ise, açılış organizasyonlarında en dikkat çeken gösterilerden biri. Firma veya mağaza açılışlarında ürün ve kampanya tanıtım anonslarını yapan sunucumuzla, açılışınıza olan ilgiyi artırıyoruz.
  • Animasyon Hizmeti : Açılışa olan ilgiyi artırmanın en güzel yollarından biri animasyon ekibi kullanmak. Renkli kostümleri, makyajları ve aksesuarları ile palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu ve tahta bacak adam gibi profesyonel animatör grupları ile açılışınızı renklendiriyoruz.
  • Catering Hizmeti Açılış organizasyonlarınızı kokteylli organizasyonlara dönüştürebilirsiniz. Lezzetli ve şık ikramlıkların hazırlanması, dağıtımı ve sunumu, profesyonel servis elemanı ve garsonlarımızla, davetlilerinizi karşılıyoruz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri : Açılışlarınızı kayıt altına almak için fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmeti veriyoruz. Video çekimlerinizle tanıtım filmlerinizi oluşturuyoruz.

İzmir Organizasyon Açılış Organizasyonu Çeşitleri

  • Kokteylli Açılış Organizasyonları : Yiyecek ve içecek ikramlarıyla yapılan açılış organizasyonlarıdır.
  • Protokollü Açılış Organizasyonları : Cumhurbaşkanı, başbakan, meclis başkanı, bakan, milletvekili, vali, belediye başkanı ve kaymakam gibi devlet ileri gelenlerinin katıldığı açılış organizasyonlarıdır.
  • Animasyonlu Açılış Organizasyonları : Palyaço, kostümlü karakter, maskot, tahta bacak ve danscı gibi animasyon şovlarının yer aldığı açılış organizasyonlarıdır.
  • Karma Açılış Organizasyonları : Kokteylli ve animasyonlu açılış organizasyonlarıdır.

İzmir ve çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz açılış organizasyonlarınızı A’dan Z’ye planlıyor ve organize ediyoruz. Ekipman temini, süsleme hizmetleri, fotoğraf video çekimi, catering hizmeti ve animasyon hizmetleri ile, açılışlarınızda profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Açılışlarınızı, profesyonel bir organizasyon firması ile planlamak istiyorsanız, biz İzmir Organizasyon firması olarak hizmet vermek için hazırız. Açılış organizasyonu hizmetleri ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için, firmamızın müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir