Hostes ve Manken Temini

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu gibi organizasyonlarınızda, konuklarınızı şık bir şekilde karşılamak için, hostes ve manken tercih etmek, organizasyonunuzu daha profesyonel yapacaktır. Bizler de İzmir organizasyon firması olarak organizasyon yönetimi, organizasyon hizmetleri, animasyon hizmetleri, müzik hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri, havai fişek hizmetleri ve ajans hizmetleri veriyoruz. Etkinliklerinizde işinizi kolaylaştırmak ve konuklarınızı daha şık bir şekilde ağırlamak için hostes ve manken temini hizmeti veriyoruz.

Hostes ve Manken Organizasyonlarda Ne İş Yaparlar?

Hostes ve mankenler, stand hostesi, fuar hostesi olarak da bilinirler. Seminer, açılış ve konferans gibi organizasyonlarda görev alan hostes ve mankenlerimizin görev alanı ise oldukça geniş.

 • Etkinlik ve organizasyonlarda, mekanın girişinde beklerler ve konuklarınızı karşılarlar.
 • Organizasyona gelen konukları, masalarına yönlendirirler.
 • Eğer kayıt alınan bir etkinlik ise, organizasyon mekanın girişinde isim listesini tutarlar.
 • Fuar ve tanıtım organizasyonlarında, yaka kartı dağıtımı görevini üstlenirler.
 • Tanıtımlarda stand hostesi olarak görev alırlar. Etkinlikteki ürünün tanıtımını yapar, misafirleri bilgilendirirler.
 • Tanıtımı yapılan markanın yüzü olarak tercih edilebilir, reklam faaliyetlerinin içinde yer alırlar.

Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Hostes ve Manken Temini Hizmetinden Yararlanabilirsiniz?

 • Fuar Etkinliklerinde : Mobilya fuarı, kitap fuarı, otomobil fuarı, tekne fuarı, motosiklet fuarı, teknoloji fuarı, turizm ve seyahat fuarı, tekstil fuarı, işletme fuarı ve her türlü fuar etkinliklerinde, hostes ve manken temini hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Açılış Organizasyonlarında : Firma, dernek, okul gibi her türlü kurum ve kuruluş açılışlarınızda, hostes ve manken hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • AVM Etkinliklerinde : Alışveriş merkezlerinde düzenlenen ürün tanıtım ve kampanya etkinliklerinde hostes ve manken hizmetini tercih edebilirsiniz.
 • Tanıtım ve Stand Aktivitelerinde : Süpermarketlerde ya da caddelerde, markaların tanıtım standlarında ve sokak anketlerinde, hostes ve manken hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Kına ve Düğün Organizasyonlarında : Kına, nişan ve düğün gibi eğlence organizasyonlarında, hostes ve manken hizmeti ile, mekanın girişinde konukları karşılayabilir, onları masalarına yönlendirebilirsiniz. Ayrıca kına organizasyonlarında ise, nedime olarak hostes ve manken temini yapabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Hostes ve Manken Temini Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak, alanlarında eğitimli ve deneyimli host, hostes ve mankenler çalışıyoruz. Ajans çalışanlarımızın her zaman temiz, bakımlı, özenli, prezentabl ve dikkatli olmasına özen gösteriyoruz. Birlikte çalıştığımız host, hostes ve mankenlerimiz, fiziki özellikleriyle dikkat çeken ayrıca yabancı dil bilgisine sahip kişilerdir. Organizasyon ve etkinliklerinizde, sizi, şirketinizi, firmanızı, isminizi ve markanızı temsil edecek olan hostes ve manken temini için, sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir