Sünnet Organizasyonu

İzmir Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonlarınızı, İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Süsleme hizmetlerinden sünnet tahtı teminine, yeniçeri ve efe gösterilerinden DJ gösterilerine kadar istediğiniz tüm sünnet organizasyonu hizmetlerini, firmamızdan temin edebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Sünnet Organizasyonu Hizmetleri

  • Ekipman Kiralama ve Malzeme Temini : Konuklarınız için yuvarlak yemek masası, dikdörtgen masa, ve sandalye, çocuklar için oturma grubu, sünnet tahtı, şamdan, supla, yürüyüş yolu,çadır, gölgelik, ısıtıcı gibi malzeme ve ekipman ihtiyaçlarınızı temin ediyoruz.
  • Ses, Sahne ve Işık Hizmetleri : Sünnet organizasyonunuzda sahne gösterilerine yer vermek için bir sahneye ve müzik hizmetleri için de mekanın durumuna göre profesyonel bir ses sistemine ihtiyaç duyacaksınız. İzmir Organizasyon firması olarak, sahne gösterileri için istediğiniz büyüklükte bir sahne, ses sistemi, ışık temini ve kurulumu hizmeti veriyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri : Zincir balon süsleme, harf balon süsleme, kapı tak balon süsleme ve uçan balon süsleme gibi süsleme hizmetlerini profesyonel ekibimizle birlikte veriyoruz. Dev nazar boncuğu ya da sünnet çocuğunun isminin özel bir teknikle yazıldığı balon süsleme hizmetleri ise, sünnet organizasyonlarında çok sık tercih ediliyor. Ayrıca masa ve sandalye süsleme, yürüyüş yolu süsleme, tül süsleme, kumaş ve çiçek süsleme hizmetleri de veriyoruz.
  • Yeniçeri ve Efe Temini : Sünnet tahtını taşıyan yeniçeri kostümlü personelimiz ve zeybek halk dansını yöresel kostümleriyle birlikte gerçekleştiren profesyonel efelerimizle, konuklarınıza keyifli bir gösteri sunuyoruz.
  • Müzik Hizmetleri : Profesyonel DJ temini, bando grubu temini, fasıl grubu temini veya tanınmış müzisyen temini ile, organizasyonlarınızda müzik hizmetleri veriyoruz.
  • Animasyon Hizmetleri : Palyaço, maskot, kostümlü karakter, sihirbaz, tahta bacak gibi profesyonel animatörlerimizle, çocuklar için eğlenceli bir gösteri sunuyoruz.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi : Fotoğrafçı ve kameraman temini hizmeti veriyoruz. organizasyon sonrasında ise, kurgulanıp montajlanmış bir video klip hazırlıyoruz.
  • Animasyonlu Yiyecek Hizmeti : Çocuklar için pamuk şeker, pamuk helva, patlamış mısır, macun ve dondurma gibi sokak satıcıları hizmeti veriyoruz. Yetişkinler içinse, kahveci güzeli köşemizle organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.
  • Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler : Organizasyonunuzu daha ihtişamlı kılmak için profesyonel havai fişek hizmeti veriyoruz. Sünnet tahtı organizasyon mekanına getirilirken ya da organizasyonun önemli anlarında kullanmak için, volkan gösterisi hizmeti veriyoruz.

Sünnet organizasyonu konseptleri, sünnet organizasyon hizmetleri ve sünnet organizasyon paketleri ile ilgili detaylı bilgi almak için, İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Ya da dilerseniz, İzmir Konak’ta bulunan ofisimize gelin, sünnet organizasyonunuzu birlikte planlayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir