Bayrak Süsleme

İzmir Bayrak Süsleme İzmir Animasyon

Açılış organizasyonu gibi etkinliklerde, hedef kitleniz tarafından dikkat çekmenin, açılışınıza olan ilgiyi artırmanın birçok yolu var. Yalnızca açılış organizasyonları için değil, firmaların ürün tanıtım ve kampanya dönemleri, özel gün ve hafta etkinlikleri, eğlence organizasyonları ve çok daha fazlası için, dikkat çekici bir şeyler yapmaya ihtiyacınız olacak. Çeşitli aktivitelerle hedef kitlenizin ilgisini organizasyonunuza çekebileceğiniz gibi, bazı süsleme teknikleri ile de, bu amaca ulaşabilirsiniz. İzmir Animasyon alanında birçok hizmet veren İzmir Organizasyon firması olarak, balon süsleme ve bayrak süsleme hizmeti ile amacınıza hizmet ediyoruz.

Bayrak Süsleme Nedir?

Bayrak süsleme , yırtılmayan ve zarar görmeyen özel kalite kumaşlardan üretilen üçgen veya farklı şekillerde bayrakların, çeşitli organizasyon ve etkinlikler için, ipe dizilerek kullanılması, mekanın süslenmesidir.

Bayrak Süsleme Çeşitleri Nelerdir?

İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli şekillerde bayrak süslemeleri yapıyoruz. Dilerseniz firmanızın ya da markanızın logosunu da bayraklara basabiliyoruz.

  • Üçgen Bayrak Süsleme : Üçgen şekilli bayrakların sıralı bir şekilde ipe dizilmesiyle yapılır. Dilerseniz tek renk ya da 2 renk olarak kullanılabilir. Firma ya da marka renklerinizi de üçgen bayraklarda kullanabilirsiniz. Üçgen bayraklar sıralı bir şekilde ipe dizilir, ve bu bayraklar, etkinlik mekanının olduğu sokağa ya mekana boylu boyunca asılırlar.
  • Kırlangıç Bayrak Süsleme : Kırlangıç bayrak, dikdörtgen şekilli bayrağın bir üçgen bayrak eksik halidir. Flama olarak da kullanılır. Kırlangıç bayraklara marka logonuzu bastırabilir, süslemede kullanabilirsiniz.
  • Püsküllü Bayrak Süsleme : Püsküllü bayrak süslemede sıralı üçgen bayrakların ucunda püsküller ve ipler bulunur. Bu şekilde süsleme yapılır. Genellikle spor etkinliklerinde, spor müsabakalarının tanıtımında, spor kuruluşlarında, derneklerde kullanılır ve tercih edilir.

Bayrak Süsleme Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih edilir?

  • Açılış Organizasyonu : Açılış organizasyonlarında işletmenize ilgi çekmek için balon süsleme ve bayrak süslemeler hayat kurtarıcı olabilir. Markanızın renkleriyle balon ve bayrak renkleri seçebilir, etkinliğin yapılacağı mekanı balon ve bayraklarla çevirebilirsiniz.
  • Fuar ve Stand Etkinlikleri : Fuar ve stand etkinliklerinde markanıza, firmanıza dikkat çekmek için markanızla uygun renklerde kullanacağınız balon süsleme ve bayrak süslemeler, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılıyor.
  • Ürün Tanıtım ve Kampanya Etkinlikleri : Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve işlek caddelerde ürünlerinizi veya markanızı tanıtmak için,çeşitli renklerde bayrak süslemeler kullanabilirsiniz.
  • Özel Gün ve Hafta Etkinliklerinde : 23 Nisan, 19 Mayıs ve 29 Ekim gibi milli bayramlarımızda gerçekleştireceğiniz etkinliklerde, kırmızı beyaz renklerle süslenmiş dizili bayraklar, Atatürk ve Türk bayrağı baskılı bayraklarla özel süslemeler tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir