Hakkımızda

Izmir Organizasyon firması 2004 yılında resmi olarak faaliyete geçmiş bir organizasyon şirketidir. Animasyon sektöründe hizmet vermeye başlamış olan firmamız, daha sonraki yıllarda organizasyon, ajans hizmetleri, reklamcılık, havai fişek, pro teknik ve catering organizasyonlarında da profesyonel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halen daha, başta animasyon etkinlikleri olmak üzere çeşitli organizasyonlarda, bireysel ve kurumsal müşterilerine, profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Animasyon Alanında İzmir Animasyon ve İzmir Organizasyon

Şirketin kurucusu ve firmanın sahibi Uğur Candan, 2002 yıllarında palyaçolukla başlayan animasyon sektöründeki tecrübelerini, profesyonelliğe dönüştürerek, İzmir Organizasyon firmasının temellerini İzmir Basmane semtinde küçük bir ofiste atmıştır. Daha sonra şirketimizin merkez ofisleri sırasıyla Çankaya, Alsancak ve Yağhaneler semtleri olarak değişmiştir. Şu anda kullanılan ofis, İzmir Konak Yağhaneler’de bulunan ofistir. Depo ve otopark alanıyla birlikte toplam 3000 metrekarelik alanda bulunan İzmir Organizasyon ofisinde halen çalışmakta olan tam zamanlı personel sayısı 15 ve yarı zamanlı personel sayısı ise 500’dür. Şirketimizin araç filosu ise giderek büyümektedir. Şu anda 10 adet araç filosu ile de, Türkiye’nin her yerine organizasyon hizmeti ve ekipman desteği sağlamaktayız. Animasyon ve organizasyon sektöründeki tecrübeleri ile eğitimli ve profesyonel bir ekip oluşturan Uğur Candan, animasyon ekibini büyütmeye ve animasyon alanında yenilikler getirmeye de devam ediyor.

İzmir Animasyon ve Organizasyon Projeleri

2004 yılından itibaren profesyonel bir şekilde organizasyon sektöründe çeşitli projelerde yer alan firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu, fuar organizasyonu, konser etkinlikleri, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi organizasyonlarda hizmet veriyor.

Kipa, Alfemo, Vestel, Çetmen, THY, JTI, Philip Morris, Burger King, Doğtaş, Doğa Okulları gibi firmalarla uzun yıllardır çeşitli organizasyonlarda iş birliği yapıyoruz.

İzmir Animasyon ve İzmir Organizasyon Ekibi Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyor

Başta İzmir ve yakın çevresi olmak üzere, Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi Ege Bölgesi’nin gözde tatil beldelerinde, Muğla, Aydın, Uşak, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde ve Türkiye’nin dört bir yanında da hizmet veriyoruz. Organizasyon yönetiminden, organizasyon planlamaya, süsleme hizmetlerinden ajans hizmetlerine, prodüksiyon hizmetlerinden havai fişek hizmetlerine, catering hizmetlerinden ekipman temini hizmetlerine kadar, organizasyon sektöründe ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize, en kaliteli şekilde sunuyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız, her geçen gün giderek büyüyen ekibimiz, yenilikçi ve yaratıcı AR-GE çalışmalarımızla, sıra dışı, farklı, eğlenceli ve samimi organizasyonlarla, tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.