Reklam Römorkları

Reklam römorku, bir markanın, firmanın ya da işletmenin reklamının yer aldığı römorklardır. Reklam ve tanıtım etkinliklerinde sık kullanılan reklam römorkları caddelerde, sokaklarda, şehir merkezlerinde karşımıza çıkıyor. İzmir Organizasyon firması olarak açılış organizasyonu, reklam ve tanıtım etkinlikleri gibi organizasyonlarınızda, reklam römorklarımızla tanıtımınızı yapıyoruz. Reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınız için, uygun maliyetli olan reklam römork hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Reklam Römorku Nedir?

Reklam römorku, bir araçla çekilen üzeri açık bir motorsuz araçla, markanızın, firmanızın ya da işletmenizin tanıtım logosu ya da sözlerinin yazılı olduğu afiş ve reklam broşürü gibi tanıtım görsellerinin taşınmasıdır.

Reklam römorkları sizin belirlediğiniz alanda, tercih ettiğiniz zaman boyunca gezerler. Ayrıca ürün kampanyalarınızın veya açılış tarihinizin anonslarını yaparak, hedef kitlenizi işletmeniz veya etkinliğiniz konusunda bilgilendirirler.

Reklam Römorkları Ne İşe Yarar?

  • Reklam römorku, şehrin en işlek caddesinde dolaşarak, hedef kitlenizin tamamına belki de daha fazlasına erişebilir.
  • Yalnızca işlek caddelerde değil, köy ve kasabaları da dolaşarak, tanıtımınızı yapar.
  • Hedef kitlenin görsel hafızasına, büyük afişlerle markanızı veya işletmenizi yerleştirmiş olur.
  • Yalnızca görsel hafızaya değil, aynı zamanda aracın içerisinden yapılan anonslarla, hedef kitlenizin işitsel hafızasında da, marka ve işletme bilgileriniz yer almış olur.
  • Ürün tanıtım etkinlikleri ve kampanya etkinliklerinde, hedef kitlenize sunulan hediyelerin ve ürünlerin sunumu birebir olarak reklam römorklarında görevli olan personelimizce yapılabilir.

Reklam Römork Kiralama Hizmetini Hangi Organizasyon ve Etkinlerde Tercih Edebilirsiniz?

  • Açılış Organizasyonlarında : Yeni bir dükkan, mağaza, firma, şirket, AVM, dernek, okul gibi kurum ve kuruluşlarınızın açılışını, hedef kitlenize duyurmak için, reklam römork hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Belediye Etkinliklerinde : Milli ve dini bayram, özel gün ve haftalarda belediyelerce gerçekleştireceğiniz etkinlik ve organizasyonları, halka duyurmak için reklam römork kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
  • AVM Etkinliklerinde : Yeni bir alış veriş merkezi açılı, alışveriş merkezinde yeni bir mağaza açılışı, özel gün ve etkinliklerin kutlanması, milli ve dini bayramlarda yapılan aktiviteler, çocuk atölye aktiviteleri, eğlence organizasyonları, AVM konserleri, ürün ve tanıtım etkinlikleri, kampanyalar ve stand etkinliklerinin duyurulmasında, reklam römork kiralama hizmeti size büyük fayda ve kolaylık sağlayacaktır.

İzmir Organizasyon Reklam Römorkları Kiralama Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak, organizasyon, animasyon ve reklamcılık alanlarında, siz değerli müşterilerimize, profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Her türlü etkinliklerinizin, organizasyonunuzun ya da kampanyalarınızın reklam ve tanıtım faaliyetlerini, deneyimli ekibimiz ve kaliteli römork araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir