Yüz Boyama

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerde çok sık kullanılan yüz boyama animasyonu, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde veriliyor. Her türlü organizasyonda yer verebileceğiniz ‘yüz boyama etkinliği’ hizmetini, yalnızca İzmir’de değil, İzmir ve yakın çevresinde de veriyoruz.

Yüz Boyama Animasyonu Nedir?

Yüz boyama, profesyonel bir animasyon görevlisinin, yüz boyalarıyla, çocukların yüzlerine çeşitli figürler ve şekiller yapmasıdır.

İzmir Organizasyon firmasının yüz boyayan animatörleri, çocuklarınızın yüzüne,istediği hayvan ya da nesne figürünü resmeder. Kimilerini hayalindeki çizgi film kahramanına, kimisini hayran olduğu bir Disneyland karakterine dönüştürür. Çocukların en keyif aldığı organizasyon etkinliğidir. Yetişkinler için yapılan organizasyon ve etkinliklerde, çocuk misafirlerinizi de düşünerek yüz boyası animasyonundan yararlanabilirsiniz.

Yüz Boyama Animasyonu Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilebilir?

  • Doğum Günü Organizasyonlarında : Çocuklarınızın doğum günü partilerinde hatta yetişkinlerin doğum günü partilerinde çocukların da keyifli vakit geçirebilmeleri için, ‘yüz boyama’ aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.
  • Açılış Organizasyonlarında : Firmanızın, mağazanızın, kurum veya kuruluşlarınızın açılış organizasyonlarında, ebeveynler açılışınıza katılım sağlarken, çocuklar da yüz boya etkinliğinin keyfini çıkarabilirler.
  • Milli ve Dini Bayram Kutlamalarında : Çocukların keyif alacağı bir organizasyon olduğunda, çocuklara güzel bir hediye verebilirsiniz.
  • Şenlik ve Festival Organizasyonlarında : Ana okul veya ilkokul şenliklerinde ve yetişkinler için düzenlenen şenlik organizasyonlarında çocuk katılımcıların da keyif alabilmeleri için tercih edebilirsiniz.
  • Piknik Organizasyonlarında : Eğlenceyi ve keyifli zamanları ifade eden piknik etkinliklerinizde bir yüz boyamacı görevlendirebilir, çocukları sevindirebilirsiniz.
  • Özel Gün ve Hafta Etkinliklerinde : Firmaların, kurum veya kuruluşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi özel günler için düzenledikleri etkinliklerde, bir yüz boyama atölyesi kurarak, çocuklar için eğlenceli ve keyifli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

İzmir Animasyon Hizmetleri

2004 yılından bu yana animasyon ve organizasyon alanında hizmet veren bir organizasyon firması olarak, profesyonel ekibimizle eğlence organizasyonlarınız için keyifli aktiviteler ve programlar hazırlıyoruz. Enerjisi yüksek, profesyonel ve alanlarında eğitimli animatörlerimiz, he türlü eğlence organizasyonlarınızda, çocuklarınızı ve davetlilerinizi eğlendirmek için görev alıyorlar.

Uzun yıllardır, organizasyon ve animasyon sektöründe yer aldığımız işimizi, severek ve büyük bir özveri sarf ederek yapmaya gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı yanında, çocuklarımızın sağlığına ve güvenliğine son derece önem veriyoruz. Yüz boyamacı aktivitelerinde kullandığımız yüz boyalarının, ‘yüz boyama aktivitesi’ için özel olarak üretilmiş olmasına, kaliteli olmasına ve yetkili mercilerce onaylanmış ve kontrol edilmiş olmasına son derece özen gösteriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir