Patlamış Mısırcı Popcorn

Patlamış Mısırcı Popcorn İzmir Organizasyon

Davetlilerinize hem lezzetli ikramlar yapmak, hem geleneklerimizi yad etmek hem de eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirmek için, her türlü eğlence organizasyonlarınızda, patlamış mısırcı popcorn hizmeti veriyoruz.

Keyifli aktivitelerin temsili olan popcorn hizmetini, 100 kişilik bir organizasyondan 10000 kişilik dev organizasyonlara kadar İzmir Organizasyon firması olarak temin ediyoruz.

Patlamış Mısırcı Popcorn Nedir?

Patlamış mısır veya diğer adıyla popcorn , mısır tanelerinin ısı etkisiyle patlayarak oluşturduğu bir çeşit atıştırmalık yiyecektir. Mısır tanelerinin içerisinde bulunan su buharlaşır, nişasta dışarıya lezzetli bir besin olarak, mısır tanesini patlatarak çıkar.

Patlamış mısırcı , patlamış mısır makinelerinde patlamış mısır yapan ve dağıtan kişidir. Patlamış mısır makinesi, mısır çekirdeklerinin konulduğu bir mekanizmaya, ısıtıcı bir motora sahiptir. Eğlence organizasyonlarında seyyar olarak dolaşan ve popcorn dağıtan mısır arabaları görebilirsiniz.

Patlamış Mısırcı Popcorn Hizmetini Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edebilirsiniz?

  • Doğum Günü Organizasyonlarında
  • Piknik Organizasyonlarında veya Outdoor Aktivitelerde
  • Festival Organizasyonlarında
  • Şenlik Organizasyonlarında
  • Konser Etkinliklerinde
  • Kermeslerde
  • Belediye Etkinliklerinde
  • Açılış Organizasyonlarında
  • Milli ve Dini Bayram Kutlamalarında
  • Özel Gün ve Hafta Kutlamalarında

İzmir Organizasyon ve Patlamış Mısırcı Popcorn Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak, organizasyon konseptinize uygun olarak patlamış mısır dağıtımı hizmet veriyoruz. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar, kaliteli ve katkı maddesiz gıda malzemeleri kullanıyoruz. Alternatifi bol olan ve her konsepte uygun patlamış mısır makinelerimiz ve patlamış mısır arabalarımız mevcut.

Örneğin; karnaval veya sirk konseptli partileriniz ya da organizasyonlarınız için, sirk temalı popcorn arabaları kullanıyoruz. Patlamış mısır dağıtımı yapan personelimiz de, rengarenk şapkalar, peruklar ve gözlük gibi aksesuarlar ve palyaço kostümleriyle, organizasyon konseptine uygun bir sunumla organizasyonlarınızda yer alıyor.

Türk gecesi konseptli partilerde, Ramazan etkinliklerinde ve yöresel temalı organizasyonlarda ise, eski geleneklerimizi çağrıştıran temalarda patlamış mısır arabaları ve makineleri kullanıyoruz. Patlamış mısır dağıtımı yapan personelimiz , şalvar, yöresel gömlek, yelek ve fes gibi aksesuar ve kostüm giyiyorlar.

Halloween temalı ( cadılar bayramı ) organizasyon ve partilerde ise, patlamış mısır arabalarımızı, korku temalı objelerle dekore ediyoruz. Patlamış mısır dağıtımı yapan personelimiz ise, cadıla bayramı partisine uygun kostümlerle makyajla organizasyon konseptine uyum sağlıyor.

İzmir Organizasyon Animasyon ve Gıda Hizmetleri

İzmir Organizasyon firması olarak, 2004 yılından bu yana animasyon ve organizasyon sektöründe, başta İzmir olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Profesyonel, eğitimli ve vizyonu geniş olan bir ekiple çalışıyor olmanın avantajını yaşıyoruz. Sizlere eğlence sektöründe fark yaratacak organizasyon konseptleri ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Organizasyonlarda davetlilerinize lezzetli ve animasyonlu bir sunum yapmak için, patlamış mısırcı popcorn hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir