Sosis Baloncu

Sosis Baloncu Animasyonu İzmir Organizasyon

Doğum günü organizasyonları ve AVM organizasyonları gibi etkinliklerde çok sık gördüğümüz, çocukların en keyif aldığı aktivite : Sosis balon katlama ve sosis baloncu gösterisi . Her yaş grubu çocuğa hitap eden sosis baloncu gösterileri, organizasyonların vazgeçilmezi olmuştur. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak, eğlence organizasyonlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz.

Sosis Baloncu Nedir?

Sosis balon; şişirildiğinde sosise benzeyen, çeşitli renklerde balonlardır. En önemli özelliği ise, profesyonel bir animatör tarafından, istenilen her şeklin, bu balonla yapılabilmesidir. Sosis balonla çeşitli figürler yapan animatör ise sosis baloncu animatörüdür.

Sosis Balon Nasıl Bir Aktivitedir?

Sosis Baloncu Animasyonu İzmir Organizasyon
Sosis Baloncu

Sosis balon aktivitesinde, sosis baloncular organizasyon mekanında sabit olarak dururlar ya da seyyar olarak dolaşırlar. Çocuklara sosis balonlarıyla, rengarenk ve çeşitli şekillerde hayvan figürleri ya da objeler yaparlar. Çiçek, kılıç, şapka, köpek en çok bilinen sosis balon figürleridir. Aynı zamanda çocuklara da sosis balondan şekiller ve figürler yapmayı öğretirler.

Sosis baloncu animasyonu, profesyonel ve deneyimli bir animatör tarafından yapılır. Bazen bir palyaço kostümüyle, bazen de bir çizgi film karakteri kostümüyle sosis balon katlama hizmeti verirler.

Sosis Balon Katlama Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Sosis balon animasyonu, kullanım alanı en geniş olan animasyon hizmetlerimizden biridir. Birçok etkinlikte ve etkinlikte çocukların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeleri için kullanılır.

 • Doğum günü organizasyonlarında
 • Sünnet ve düğün organizasyonlarında
 • AVM etkinlikleri
 • Firmaların ve kuruluşların açılış organizasyonlarında
 • Ana okul ve kreş etkinliklerinde
 • Temalı parti organizasyonlarında
 • Ramazan etkinliklerinde
 • Şenlik organizasyonlarında
 • Festival etkinliklerinde
 • Milli ve dini bayram etkinliklerinde
 • Özel gün ve hafta kutlamaları etkinliklerinde

İzmir Organizasyon ve Animasyon Hizmetleri

İzmir Organizasyon firması olarak, animasyon sektöründe iddialı firmalardan biriyiz. Eğlence organizasyonlarında keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeniz için, profesyonel ve eğitimli ekibimizle organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Animatörlerimizi yaklaşık 3 ay kadar süren (bu süre uzmanlık alanına göre değişiyor) bir eğitime tabi tutuyoruz. Eğitim sonrası, profesyonel animatörlerimizle en az 3 organizasyona giden stajyerlerimiz, başarılı olduklarını kanıtladıklarında tek başlarına işe gönderiliyorlar. Eğitim başlıklarımızın bazıları; mikrofonla konuşma eğitimleri, çocuk oyunları eğitimi, mini kulüp dansları eğitimi, sosis balon katlama eğitimi, yüz boyama eğitimi, her yaş grubuna uygun olan çeşitli oyunlar ve yarışmalar ve animasyon alanında her şey.

Sosis baloncu ve sosis balon katlama animasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak için, firmamızın müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir