Çadır Kiralama

izmir çadır kiralama

İzmir Organizasyon firması olarak, organizasyon ve etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları sizler için temin ediyor, ekipman kiralama hizmeti veriyoruz. Açık hava aktivitelerinde ve outdoor etkinliklerde her türlü hava koşullarından korunmak için ihtiyaç duyacağınız çadır, gölgelik ve şemsiye gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Çadır kiralama hizmetimizle ilgili merak ettiklerinizi, açıklama yazımızda okuyabilirsiniz.

Organizasyonlarda Kullanılan Çadırlar ve Çadır Çeşitleri

Açık hava etkinliklerinizde ve outdoor aktivitelerde, sıcak, soğuk, rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için çadır kurulumu sıklıkla tercih edilir. Çadır kurulumu, hem davetlilerinizi ve sizi olumsuz hava koşullarından koruyacak, hem de organizasyonun yerini belli edecektir.

İzmir organizasyon firması olarak her türlü organizasyon konseptine uygun çadır kiralama ve çadır temini hizmeti vermekteyiz. Organizasyon ve etkinliklerde en sık tercih edilen ve kullanım kolaylığı sağlayan 3 çeşit çadır var : 4 m x 4 m gazebo çadır , 3 m x 3 m ahtapot çadır veya örümcek çadır ve 15 m ölçülerinde profesyonel lüks çadırlar .

  • 4 m x 4 m Gazebo Çadırlar : 4 metre genişliğinde ve 4 metre yüksekliğinde çadırlardır. Profil malzemeden oluşurlar. İskeleti de toplam 21 parçadır. Farklı desen ve farklı renklerde kumaşı vardır. Şenlik organizasyonlarında, panayırlarda, piknik organizasyonlarda tercih edilebilir.
  • 3 m x 3 m Ahtapot Çadır veya Örümcek Çadır: 3 metre genişliğe ve 3 metre yüksekliğe sahip olan çadırlardır. 4x 4 çadırlardan farkı, portatif yani taşınabilir olmasıdır. Rahatlıkla açılıp kapanabilir ve taşınabilirler. 4x 4 çadırlar olumsuz hava koşullarına karşı daha dayanıklıdır. Çünkü zemine sabitlenirler. 3 x 3 çadırlar, aktivite alanı sürekli değişen organizasyonlarda tercih edilebilir. Görünümünden ve kurulum benzerliğinden dolayı örümcek ya da ahtapot çadır olarak da bilinirler.
  • 15 m Ölçülerinde Profesyonel Lüks Çadırlar: 15 metre uzunluğa sahip olan çadırlardır. Profesyonel organizasyonlarda sıklıkla tercih edilir. Tanıtım ve fuar gibi organizasyonlar için temin edilir.

Çadır Kiralama Hizmetini Hangi Organizasyonlarda Tercih Edebilirsiniz?

  • Piknik Organizasyonu
  • Doğum Günü Organizasyonu
  • Fuar ve Tanıtım Aktiviteleri
  • Kokteyl Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu
  • Şenlik ve Festival Etkinlikleri

İzmir Organizasyon firması olarak her türlü etkinlik ve organizasyonlarınız için, İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye çadır kiralama hizmeti veriyoruz. Çadır kiralama hizmetini nakliye ve kurulum hizmetleri ile birlikte siz değerli müşterilerimiz sunuyoruz. Çadır kiralama fiyatları ile bilgi almak için, firmamızın müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir