Doğum Günü Masa Süsleme

İzmir Doğum Günü Masa Süsleme İzmir Animasyon

Hem yetişkin hem de çocuk yaş günlerinde, İzmir Animasyon ekibi olarak doğum günü masa süsleme hizmeti veriyoruz. Fotoğraf ve videolar için güzel bir doğum günü fonu ve konuklarınızı karşılamak için lezzetli yiyecek ve ikramların bulunduğu doğum günü masalarını, organizasyon konseptine göre hazırlıyoruz.

Doğum Günü Masa Süsleme Hizmeti Nedir?

Doğum günü masası, doğum günü pastasının sunulacağı, doğum günü hediyeliklerinin sunulduğu ve genellikle doğum günü fotoğraflarının çekileceği masadır. Haliyle, doğum günü mekanının en şık ve en özel bölümünü oluşturur.

Doğum günü masa süsleme ise, organizasyon konseptine göre yapılan masa süslemesidir. Çocuk yaş günlerinde çizgi film karakterleri baskılı şekerlemeler, süper kahraman temalı tabaklar, bardaklar doğum günü masa süslemesinin konusu olabilir. Yetişkinlerde ise, organizasyon konseptine göre deniz konseptli, güneş temalı, favori film temalı konseptler doğum günü masa süslemesinin konusunu oluşturur.

Doğum Günü Masa Süsleme Nasıl Yapılır?

Şekerleme Barı Kurulumu – Sweet Table Kurulumu

Sweet table olarak da bilinen şekerleme barı, çikolata, şekerleme, sakız, tartolet, cupcake, ekler, kurabiye gibi tatlıların, temalı ve eğlenceli bir şekilde sunulduğu masadır. İzmir Organizasyon ekibi olarak cam fanuslara ve cam ekipmanlarda çeşitli temalarla, şekerleme barı kurulumunuzu yapıyoruz. Rengarenk ve eğlenceli dekoratif objelerle şık ve özenilmiş bir görüntü sağlıyoruz. Çocuk yaş günlerinde, çocuğunuzun en sevdiği çizgi film ya da Disneyland karakterine, sweet table kurulumunda yer veriyoruz.

Afiş, Dakota ve Arka Plan Süsleme

Doğum günü masa süsleme ve masa kurulumundan hemen sonra masanın arkasındaki bölümün süslenmesi de önemli. Bunun için de, afiş, dakota ve çeşitli fonlar kullanıyoruz. Çocuk yaş günlerinde, karşılama dakotası ve brandası kullanıyoruz. Çocuğunuz isminin, fotoğrafının ve yaşının yer aldığı dakotaları da balon süsleme ile destekliyoruz. Yetişkin doğum günlerinde doğum günü masasının arkasını uçan balon, papatya balon, dikme balon, harf balon, folyo balon gibi çeşitli balon süsleme teknikleriyle süslüyoruz. Ya da çeşitli fotoğraf fonları olan parlak ve parıltılı perdelerle, güzel bir fon oluşturuyoruz.

Doğum Günü Organizasyonuna Gelen Konuklarınızın Masa Süslemesi

Konuların oturacağı masları da, doğum günü masasına uygun bir temayla süslüyoruz. Doğum günü masasında yer alan temaları burada da kullanıyoruz. Eğer deniz konseptinde ise, masaların üzerinde istiridyeler, deniz kabukları ve çakıl taşları ile şık bir kompozisyon oluşturuyoruz. Çizgi film temalı çocuk yaş günlerinde ise, tabaklardan, bardaklara kadar bir bütün oluşturuyor, eğlenceli bir süsleme yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir