Kokteyl Organizasyonu

Bodrum Yalıkavak Vestel Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonu; yiyecek ve içecek ikramlarıyla gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve organizasyonlardır. Şirketlerin yıl dönümü etkinliği, yeni mağaza açılışı, seminer ve konferans etkinlikleri, doğum günü partisi ve evlilik teklifi kutlamaları gibi organizasyonlarınızı, kokteylli organizasyon olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Düzenlenir?

Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemek için öncelikle davetli sayınızı ve organizasyon mekanınızı belirlemelisiniz. Davetli sayısını ve organizasyon mekanını belirledikten ve size sunmuş olduğumuz kokteyl menü alternatiflerinden birini seçtikten sonra, biz profesyonel ve deneyimli ekibimizle kokteyl organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Kokteylde yapılacak ikramlar ve sunumları, içecek barı kurulumu, ikramları davetlilerinize servis eden profesyonel servis elemanlarının temini, bistro masa temini ve bistro masa düzeninin sağlanması, müzik hizmeti, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerle kokteyl organizasyonunuz, İzmir Organizasyon ekibi ile profesyonel bir şekilde planlanıyor ve gerçekleştiriliyor.

İzmir Organizasyon Kokteyl Organizasyonu Hizmetleri

 • Ekipman Kiralama Hizmeti ( Bistro masa, ses ve ışık sistemi, catering ekipmanı, ısıtıcı, çadır, gölgelik, minder ve puf, sandalye, sehpa, loca vb )
 • Kokteyl Menüleri ve İkramlar ( Tatlı ve tuzlu ikramlar, kuruyemiş, meyve, krudite, cips, çerez, sıcak ve soğuk içecekler vb )
 • Ajans Hizmetleri ( Servis elemanı, garson, karşılama hostesi, barmen vb )
 • Fotoğraf Çekimi
 • Video Çekimi ( Kameraman temini, drone çekimi, tanıtım filmi kurgusu )
 • Müzik Hizmeti ( Trio grubu temini, profesyonel DJ temini, bando ekibi temini )

Hangi Organizasyon ve Etkinliklerinizi Kokteylli Bir Organizasyona Dönüştürebilirsiniz?

 • Açılış Organizasyonları : Firma, mağaza, AVM, okul, dernek veya kurumsal açılışlarınızda, davetlileriniz için lezzetli ikramların olduğu, kokteylli bir açılış organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Seminer ve Konferans Etkinlikleri : Seminer, konferans, eğitim ve toplantı gibi organizasyonlarınızı, lezzetli yiyecek ve ikramlarımızın bulunduğu kokteylli bir organizasyonla, ‘coffee break’ konseptinde düzenleyebilirsiniz.
 • Firmaların Yıl Dönümü ya da Özel Gün Kutlama Etkinlikleri : Kuruluş yıl dönümü, milli ve dini bayram kutlamaları, ürün ve kampanya tanıtımları, yıl başı etkinlikleri ve özel gün gibi zamanları kokteylli bir organizasyonla kutlayabilirsiniz.
 • Söz, Kına, Nişan ve Düğün Organizasyonları : Söz, kına, nişan ve düğün gibi en mutlu anlarınızı, dostlarınıza yiyecek ve içecek ikramlarıyla kutlayabilirsiniz.
 • Evlilik Teklifi Organizasyon Sonrası Kutlamalar : Sevdiğiniz kişiyle baş başa sürpriz bir evlenme teklifi gerçekleştirdikten sonra, dostlarınızla bu önemli anı kutlamak için, bir kokteyl organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlik ve organizasyonlarınızı kokteyl organizasyonu gibi düzenlemek, konuklarınızı şık bir davetle karşılamak isterseniz, İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerini arayabilir, kokteyl organizasyonu menüleri ve kokteyl organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir