Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama İzmir Organizasyon

Davetlileriniz için düzenleyeceğiniz organizasyon ve etkinliklerinizde, ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyon ekipmanlarını, İzmir Organizasyon firmasından temin edebilirsiniz. Düğün organizasyonlarınızdan doğum günü organizasyonlarına kadar ihtiyaç duyduğunuz masa sandalye kiralama hizmeti için de, firmamız ekipman temini hizmeti veriyor.

Masa Sandalye Çeşitleri

Organizasyon mekanının yapısı ve büyüklüğü, davetli sayısı, organizasyon konsepti, zevk, tercih ve bütçeye göre, tercih edebileceğiniz birçok çeşit masa ve sandalye bulunuyor.

Organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz masa çeşitleri ;

  • Bisto Masa : Bistro masa, genellikle kokteyl organizasyonu gibi etkinliklerde kullanılan, küçük boyutlu masalardır. Kokteyl masası olarak da bilinirler. 55 cm çapında ve 100 cm yüksekliğindedir. Kokteyl organizasyonu ve davet etkinliklerinde tercih edebilirsiniz. Genellikle siyah, krem, beyaz başta olmak üzere çeşitli renklerde lüks streç giydirme örtülerle birlikte kiralama hizmeti vermekteyiz.
  • Yuvarlak Masa : 180 cm çapında ve 70 cm genişliğinde masalardır. 10 kişiliktir. Hem açık hem de kapalı alanda vereceğiniz yemek daveti, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Yuvarlak masa kiralama hizmetinin yanında, beyaz ya da krem renkte saten örtüler ve dantel örtüler ile, masa süsleme hizmetleri de vermekteyiz.
  • Dikdörtgen Masa : 120 cm x 70 cm ölçülerinde 4 ya da 6 kişilik yemek masalarıdır. Yemek masası dışında, doğum günlerinde şekerleme masası, çocuk atölyelerinde sosis balon masası gibi farklı aktiviteler için de kullanılan masalardır.
  • Çocuk Masası : Çocuk oturma grupları, 6 adet çocuk sandalyesiyle birlikte 1 adet çocuk masasından oluşur. Çocukların olduğu organizasyonlar için çocuk masa kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sandalye çeşitleri ;

  • Lake Sandalye : Organizasyonlarda en sık kullanılan sandalye çeşididir. Katlanabilir olmasından dolayı taşıma ve saklama kolaylığı vardır. Şık ve güzel görünür. Çeşitli tül çiçek süslemeleriyle birlikte her türlü organizasyonda kullanabilirsiniz.
  • Tiffany Sandalye : Lake sandalyelere göre daha şık ve ağır görünümlü sandalyedir. Lake sandalye gibi katlanabilir özellikte değildir. Sünnet, düğün organizasyonu gibi organizasyonlarda tercih edebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

İzmir organizasyon firması olarak organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz ve duyabileceğiniz tüm ekipmanları temin ediyoruz. Yalnızca İzmir ve çevresi değil, tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, masa sandalye kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti veriyoruz. Açık alanda ve kapalı alanda gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyonda masa ve sandalye kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Masa sandalye kiralama hizmetlerinin yanında, masa sandalye süsleme hizmetleri için de, firmamızın müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir