Noel Baba Bandosu

İzmir Noel Baba Bandosu İzmir Animasyon

Yeni bir yıla merhaba derken, eğlenceli, sıra dışı ve farklı bir aktivite yapmak istiyorsanız, İzmir Animasyon ekibi ve İzmir Organizasyon firması olarak, animasyon ve müzik alanında birçok aktivite gerçekleştiriyoruz. Hem güzel bir müzik dinletisi sunan, hem de göze hitap eden eğlenceli, keyifli ve sıra dışı hizmetimizse, Noel Baba bandosu .

Noel Baba Bandosu Nedir?

Noel haftasının, yeni bir yılın ve yılbaşı haftasının simgesi haline gelmiş olan Noel Baba, bu dönemlerde birçok eğlence organizasyonunda kullanılıyor. Çeşitli eğlence organizasyonlarında Noel baba ve çeşitli animatörlere yer verirken, İzmir Animasyon ekibi olarak, yeni bir konsept geliştirdik. İşte bu konseptimizin adı ‘Noel Baba bandosu’. Noel Baba bandosu, en az 4 kişiden başlayarak, 8 ya da daha fazla kişiye ( animatöre ) çıkabilir. Noel Baba bandosunda vurmalı ve üflemeli enstrümanlar çalan Noel Babalar, tahta bacak Noel Baba, tahta bacak Noel Anne ve Elf bulunur. Enstrüman çalan Noel Babalara tahta bacak Noel Anne ve Noel Baba danslarıyla eşlik eder. Elf ise, Noel Baba bandosunda, eğlenceli, sempatik ve sevimli dans mimikleriyle eğlenceye ortak olur.

Noel Baba Bandosu Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih edilebilir?

  • AVM Etkinliklerinde : Alışveriş merkezlerinde, yeni yılı karşılamadan önceki haftalarda ya da yılın son gününde, alışveriş yapan müşterilerinize eğlenceli ve farklı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Günün en yoğun saatlerinde bir anda ortada beliren Noel Baba bandomuz, tüm dikkatleri üzerine çekecek. Yeni yıla eğlenceli animasyon gösterisi ve müzik dinletisiyle merhaba diyebilirsiniz.
  • Okulların Yılbaşı Eğlencelerinde : Yeni yıla girmeden önceki haftada ya da yeni yıla girmeden bir gün önce, öğrencilere ve öğretmenlere eğlenceli bir sürpriz yapabilirsiniz. Bir anda sürpriz bir şekilde tüm sınıfları gezmeye başlayan Noel Baba bandomuz, Noel Annemiz ve Elfimizle güzel bir yılı eğlenceli bir şekilde uğurlayacaksınız.
  • Belediye Etkinliklerinde : Belediyelerin yılbaşı etkinliklerinde, halkı motive etmek, yeni bir yıla eğlenceli girmelerini sağlamak için, Noel Baba bandosu animasyonu kullanılabilir.
  • Şirketlerin Yılbaşı Etkinliklerinde : Kurumsal firmalar olarak, çalışanlarınızı yeni bir yıla hazırlamak ve motive etmek, aynı zamanda sıra dışı ve eğlenceli bir animasyon gösterisi düzenlemek istiyorsanız, Noel Baba bandomuzla çalışanlarınıza keyifli bir sürpriz hazırlayabiliriz.

Tahta bacak Noel Baba, tahta bacak Noel Anne, Elf ve Noel Baba bandosu hizmeti için, şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Noel Baba hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için, Noel Baba hediye servisi hizmetimizi okuyarak da bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir