Noel Baba Hediye Servisi

Noel Baba Hediye Servisi İzmir Organizasyon

Yeni bir yıla, sevdiklerinizi mutlu ederek, sürprizlerle ve hediyelerle girmek için, İzmir Organizasyon ‘Noel baba’ ve ‘Noel anne’leri hizmetinizde. Heybelerinde İzmir ve yakın çevresine hediye taşıyor, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapıyorlar. Yılbaşı gününü ve gecesini, animasyonlu bir eğlence ile geçirmek için, Noel baba hediye servisi hizmeti veriyoruz.

Noel Anne ve Noel Baba Kimdir?

Noel Baba, Noel gecesinde çocuklara hediye dağıtan efsanevi bir kişiliktir. Noel Baba, çocukların ve biz yetişkinlerin hayalinde beyaz sakalı olan, yuvarlak gözlük takan, hafif de bir göbeği olan tatlı ve şirin bir karakterdir. Kırmızı renkli kostümü ve hediyelerle dolu heybesiyle, yeni yıla girerken mutluluk saçar. ‘Ho Ho Hoo’ diye başlayan kahkahalarıyla, yeni yıl arifesinde çocukların merakla beklediği kişidir. Noel Anne ise, hediye dağıtırken Noel Baba’ya eşlik eden, tonton bir karakterdir.

İzmir Organizasyon Noel Baba Hediye Servisi

İzmir Organizasyon firması olarak Noel Baba ve Noel Anne kostümleri giyen profesyonel animatörlerimiz ile hediye servisi hizmeti veriyoruz. Animasyon alanında eğitimli ve deneyimli animatörlerimizden Noel Baba olanlar kırmızı kostüm ve siyah çizme giyer, beyaz saç ve sakal, kırmızı kukuleta ve gözlük takarlar. Heybelerini de boyunlarına takar, hediye servisine çıkarlar. Noel Anne olan animatörlerimiz ise, kırmızı elbise ve siyah çizme giyer, kırmızı kukuleta ve gözük takarlar.

Yeni yıla girmeden birkaç gün önce veya yıl başı gecesinde, Noel Baba ve Noel Anne animatörlerimiz, sevdiklerinizin evine veya iş yerine gider, elindeki çanı çalarak hediyelerinizi onlara sunarlar.

Sevdiğiniz kişiye, eşinize, ailenize veya iş arkadaşlarınıza, hoş bir sürpriz yapmak, yeni yıl hediyelerinizi onlara eğlenceli bir şekilde sunmak isterseniz, firmamızın Noel Baba hediye servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzmir Konak’ta bulunan ofisimize hediyenizi ve notunuzu, yılbaşı gecesi veya yılbaşı haftasında, sizin belirlediğiniz bir saatte sunmak üzere bırakabilirsiniz.

Noel Baba ve Noel Anne Etkinlikleri

  • Noel Baba ve Noel Anne Hediye Servisi : Ana okullara veya kreşlere, çocuk derneklerine, hastanelere, huzur evlerine, şirketlere, kurum ve kuruluşlara, Noel Baba veya Noel Annemizle, çeşitli hediyeler sunabilirsiniz.
  • Noel Baba ve Noel Anne Animasyon Gösterisi : Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, caddelerde veya sokaklarda Noel Baba, Noel Anne ve Elf animasyonu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Renkli kostümleri, makyajları ve eğlenceli gösterilerimizle, sizin için eğlenceli bir yıl başı etkinlik programı hazırlayabiliriz.
  • Tahta Bacak Noel Baba ve Noel Anne : Tahta bacak animasyonu ile, dev Noel Anne ve Noel Babamızla, nefes kesen bir yıl başı programı ile farklılık yaratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir