Tahta Bacak Adam

İzmir Tahta Bacak Adam İzmir Organizasyon

Organizasyonlarda fark yaratmak ve davetlilerinizi şaşırtmak mümkün. İzmir organizasyon firması olarak, animasyon alanında iç denenmiş yöntemleri deniyor, çeşitli animasyon şovlarına organizasyonlarınızda yer veriyoruz. Profesyonel bir organizasyon ve animasyon ekibi ile çalışıyor, animasyon gösterisi yanında, organizasyonunuzun etkinlik takvimini hazırlıyor, organizasyon yönetiminizi yapıyoruz. Animasyon alanında, eğlence sektöründe çok fazla tercih edilen etkinliklerden biri de tahta bacak adam animasyonu.

Tahta Bacak Adam Animasyonu Nedir?

Tahta bacak adam animasyonu, takma bacak ekipmanıyla boyu olduğundan daha uzun görünen, normal insan boyutlarından da büyük olan animatörün, renkli ve dikkat çekici kostümleriyle, organizasyon alanında dikkat çekmesi, çeşitli etkinlikler yapmasıdır.

Tahta bacaklı adam gösterisi için, önceden İzmir Organizasyon firması olarak tahta bacak ekipmanları kullanıyorken, şimdilerde ise, daha teknolojik ve güvenli bir ekipman olan mekanik bacak ekipmanları kullanıyoruz. Böylece hem animatörümüzün güvenliğini hem de organizasyon katılımcılarının güvenliğini sağlamış oluyoruz.

Tahta bacaklı adam, uzun boyu, renkli şapkaları, eğlenceli kostümleri ve ilginç makyajları ile dikkat çeker. İzleyicide merak ve heyecan uyandırır. Açılış organizasyonlarda, halkın ilgisini açılışa çekmek için çok sık tercih edilir.

Tahta Bacak Adam Animasyonu Hangi Organizasyonlarda ve Etkinliklerde Tercih Edilir?

 • Firmaların, okulların, şirketlerin veya alışveriş merkezlerinin açılış organizasyonlarında
 • Açık havada gerçekleştirilecek olan doğum günü organizasyonlarında
 • Açık alan ve outdoor aktivitelerinde
 • Piknik organizasyonlarında
 • Milli ve dini bayram kutlamalarında
 • Özel gün ve hafta etkinliklerinde
 • Festival organizasyonlarında
 • Şenlik organizasyonlarında
 • Temalı parti etkinliklerinde
 • Mağazaların, firmaların ürün tanıtımlarında ve kampanya etkinliklerinde
 • Sünnet ve düğün organizasyonlarında ( Örneğin İzmir Organizasyon firması olarak, sünnet organizasyonlarında, şehzade kostümlü tahta bacak adam gösterileri düzenliyoruz. Düğün organizasyonlarında ise, gelin ve damat kostümleri ile, gelin tahta bacak ve damat tahta bacak animasyonu ile, gelin ve damat gelene kadar, organizasyon mekanında konuklarınızı karşılıyoruz. )
 • Sürpriz organizasyonlarda

İzmir Animasyon Hizmetleri ve İzmir Organizasyon

Animasyon ve organizasyon alanında başarılı ekibimizle, etkinliklerinizde görev alıyoruz. Çeşitli projelerle animasyon dünyasında yenilikler yapıyor ve yeniliklerimizi duyurmaya da devam ediyoruz. Animasyon hizmetlerinde esas olanın, profesyonellik, eğitim ve enerji olduğuna inanıyor, animasyondaki başarımızı da bu kavramlara sahip olmamıza bağlıyoruz. Animasyonun göze hitap eden bir sanat olduğunu düşünüyor, çeşitli kostümler tasarlıyor ve hazırlatıyoruz. Her organizasyona uygun olan çeşitli ekipman ve kostümlerimizle, organizasyon ve etkinliklerinizde fark yaratıyoruz.

Tahta bacak adam veya mekanik bacaklı adam gösterisi ile ilgili detaylı bilgi almak için, firmamızın müşteri temsilcilerini arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir