Uçan Balon Süsleme

İzmir Uçan Balon Süsleme İzmir Organizasyon

Animasyonlu eğlencelerin ve sürprizlerin en renkli süslemeleri uçan balonlardır. Helyum gazıyla şişirilen, organizasyonlarda balon atımı olarak da kullanılan uçan balonlar, organizasyon mekanlarını süslemenin de en güzel yollarından biri. Animasyon ve organizasyon alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmette olduğu gibi, uçan balon süsleme alanında da, profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla hizmet veriyoruz. İzmir Animasyon ve İzmir Organizasyon ekibi olarak, süsleme hizmetlerinde de yaratıcı ve yenilikçi ekibimizle, organizasyonlarınızı ve organizasyon mekanınızı güzelleştiriyoruz.

Uçan Balon Nedir?

Uçan balon; helyum gazıyla doldurularak şişirilen, çeşitli boyutlarda ve renklerde balonlardır. Helyum gazı, yanıcı ve yakıcı olmayan, doğada bulunan zararsız bir gazdır. Uçan balonları hem animasyon aktivitelerinde hem de organizasyon süslemelerinde kullanıyoruz.

Uçan Balon Süsleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Uçan balon süsleme, helyum gazıyla şişirilen balonların çeşitli şekillerde süslenmesidir. Organizasyon mekanlarında çeşitli şekillerdeki balon süslemesi metodlarımızla uçan balon süslemeleri yapıyoruz.

Uçan balonları süsleme alanında en çok organizasyon mekanındaki herhangi bir yere sabitleyerek kullanıyoruz. Rengarenk uçan balonları helyum gazıyla şişirdikten sonra, rafya iplerle bağlayarak, organizasyon mekanında bulunan masa, sandalye, ağaç, yürüyüş yolları gibi nesne ve objelere sabitliyoruz. Kapalı olan mekanlarda ise, farklı renklerde ve boyutlarda olan balonları öbek halinde tavana doğru bırakıyoruz. Evlilik teklifi gibi organizasyonlarda ise, uçan balonların rafya ipine, çiftimizin fotoğraflarını asıyoruz.

Uçan Balon Servisi

Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu gibi özel günlerde, sevdiğiniz kişiye, arkadaşınıza ya da ailenize eğlenceli bir sürpriz yapabilirsiniz. Palyaçolarımız, kostümlü karakterlerimiz ya da sivil animatörlerimiz, sevgilinizin, arkadaşınızın ya da ailenizin evine ya da iş yerine bir demet uçan balonla giderek sizin notunuzu veya hediyenizi iletiyor. Yediden yetmişe herkesin çok keyif alacağı, güzel bir sürpriz alternatifi olarak, uçan balon servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaço ile uçan balon servisi hizmeti için İzmir palyaço servisi başlıklı tanıtıcı hizmet yazımızı okuyabilirsiniz.

Uçan Balon Atımı

Helyum gazıyla şişirilmiş olan uçan balonları, gökyüzüne bırakmak, en sevilen aktivitelerden birisi. Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu gibi etkinliklerde, organizasyonun kahramanlarına uçan balon atımı yaptırıyor ve uçan balonları gökyüzüne bırakmadan önce balon sayısı kadar dilek dilemesini istiyoruz. Uçan balonların gökyüzüne doğru yavaşça havalanmasını sağlamak ise, bizler için de izleyici için de oldukça keyifli oluyor.

İzmir Animasyon ve İzmir organizasyon firması olarak özel günlerinizde uçan balon süsleme, uçan balon servisi ve uçan balon atımı hizmetlerimizi, tercihinize göre baskılı balonlarla da yapabiliyoruz. Baskısını istediğiniz desen, isim, logo, resim ya da fotoğrafınızı balonların üzerine basarak, organizasyon mekanını süslüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir