Zeybek Halk Oyunu Ekibi

Zeybek Halk Oyunu Ekibi İzmir Organizasyon

Düğün organizasyonu, milli bayram kutlama etkinlikleri ve şenlik organizasyonu gibi etkinliklerde, eğlenceli sahne gösterilerine yer verebilirsiniz. Organizasyon konseptine göre belirleyeceğiniz dans ve müzik gösterileri ile, hem organizasyonunuzu renklendirecek, hem de konuklarınızın eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacaksınız. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak, ihtiyaç duyacağınız tüm dans ve müzik gruplarını sizler için temin ediyoruz. Zeybek halk oyunu ekibi ve diğer yöresel dans ekibi temini için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Zeybek Halk Oyunu Nedir?

Zeybek halk oyunu, Ege yöresine özgü bir halk dans türüdür. Kurtuluş Savaşı sırasında, Ege halkının Kuva-yi Milliye ile gösterdikleri azmin ve başarının hikayesini anlatır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de çok sevdiği bir dans türüdür.Zeybek halk oyunu, zeybek müzikleriyle oynanır. Zeybek dansı, yörelere göre değişir. Örneğin; İzmir, Aydın, Manisa ve Muğla zeybeği birbirlerinden farklıdır. Koreografileri ve ritimleri ile değişiklilik gösterir.

Zeybek Halk Oyunu Gösterisi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

    • Düğün ve Sünnet Organizasyonu : Sünnet düğünü için sünnet tahtını taşıyan ‘efeler’ ile, sürpriz bir zeybek gösterisi yapabilirsiniz. Düğün organizasyonu için ise, gelin ve damattan önce sahneye çıkan zeybek halk oyunu ekibi ile konuklarınıza keyifli bir dans gösterisi izletebilirsiniz.
    • Milli Bayram Kutlamaları : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi milli bayram ve özel gün kutlamalarında zeybek halk oyun gösterilerine yer verebilirsiniz.
    • Şenlik ve Festival Etkinlikleri : Şenlik ve festivallerde konser öncesi etkinlik olarak sahnede zeybek gösterisine yer verebilirsiniz.
    • AVM Etkinlikleri veya Açılış Organizasyonları : Alışveriş merkezlerinin ürün tanıtım ve kampanya dönemlerinde, yeni mağaza açılışlarında veya büyük firmaların açılış organizasyonlarında, zeybek halk oyunu gösterisine yer verbeilirsiniz.

İzmir Organizasyon Zeybek Halk Oyunu Ekibi Temini Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak uzun yıllardır animasyon ve organizasyon hizmetleri veriyoruz. Özel gün ve haftalarınızda, özel organizasyonlarınızda zeybek halk oyunu gösterimizle organizasyonlarınızı özelleştiriyor, davetlilerinize keyifli bir şov izletiyoruz.

Zeybek halk oyunu alanında profesyonel ve deneyimli kişilerle, uzman dansçılarla çalışıyoruz. Özenli yöresel kostümleri, hayran bırakacak koreografileri, tiyatral figürleri ile zeybek dansçılarımızla, eğlence organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.

İzmir ve çevresi için zeybek halk oyunu ekibi temini, zeybek halk oyunu ekibi fiyatları hakkında bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir